Analityk finansowy

Weselny nastrój

Opublikowano: 24 października 2014

Ten weekend spędzimy z mężem niezmiernie sympatycznie, a wszystko za sprawą tego, że jeden z kolegów męża stanie jutro na ślubnym kobiercu z wybranką swojego męża i na zawsze poprzysięgnie jej miłość i wierność małżeńską. Ach, takie uroczystości zawsze wprawiają mnie w dobry nastrój i sprawiają, że chce się żyć! Ciekawostką jest to, że akurat w ten weekend zmieniamy czas z letniego na zimowy, co oznacza, że na weselu bawić się będziemy godzinę dłużej!

w95Przyszły pan młody to jeden z najlepszych kolegów z pracy mojego Krzyśka. Podobnie jak mój mąż pracuje jako analityk finansowy Piekary Śląskie. Chociaż mężczyźni zatrudnieni są przez tego samego pracodawcę to rzadko kiedy ze sobą współpracują. Zazwyczaj każdy z nich ma osobnego klienta, dla którego musi wykonać  zlecenie. Mimo to, udało im się dobrze poznać i zaprzyjaźnić. Przyznam, że nie do końca rozumiem na czym polega ta cała praca w analizie finansowej, ale brak wiedzy w tym zakresie wcale mi nie przeszkadza. I tak bym przecież nie zrozumiała o co chodzi.

Każda czytelniczka czytająca moją wiadomość na pewno zrozumie, że w ostatnim tygodniu poświęcałam się głównie znalezieniu odpowiedniej garderoby na wesele. Udało mi się znaleźć piękną, śliwkową sukienkę i to ją właśnie założę. Jutro od rana umówiona też jestem do fryzjera i do kosmetyczki. Na ślubie będzie wielu znajomych męża z firmy, dlatego muszę się odpowiednio prezentować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *