Analityk finansowy

Wokół sami finansiści

Opublikowano: 28 lipca 2014

Czasami mam serdecznie dość, gdy wybierając się z wizytą do moich najbliższych krewnych już przed wyjazdem z domu wiem, że czas upłynie mi na nudzeniu się i biernym słuchaniu opowieści z branży finansowej. Traf chciał, że połowa mojej rodziny to finansiści, bankowcy i księgowi, a druga połowa to osoby niejako powiązane z finansami, które dość dobrze orientują się w sprawach pieniężnych i polityce finansowej naszego kraju. Ja jako jedyna nie jestem chyba związana z tą branżą, bo na przekór wszystkim i wszystkiemu wybrałam się na farmację. Wolę słuchać o lekach i ich składzie niż analizować najnowsze dane finansowe.

s95Gdy rozglądałam się za jakimś partnerem życiowym bardzo zależało mi na tym, żeby nie trafić na finansistę. Niestety, los ze mnie zadrwił i zakochałam się w chłopaku, który niedawno podjął pracę w zawodzie analityka finansowego, analityk finansowy Kędzierzyn-Koźle. Teraz nawet narzeczony nie wspiera mnie w mojej awersji do wizyt u rodziny, bo sam bardzo chętnie uczestniczy w rodzinnych spotkaniach przy obiedzie i kieliszku likieru.

Kolejne spotkanie z rodziną czeka nas w następną niedzielę, gdyż moja mama wyprawia huczne imieniny dla ponad dwudziestu osób. Chyba przed wizytą będę musiała wziąć coś na wyciszenie i uspokojenie, żeby spokojnie przetrwać czekającą mnie gehennę. No ale czego nie robi się dla rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *