Opublikowano: 7 kwietnia 2014

Zmiana firmy i stanowiska pracy na analityka finansowego zagwarantowała mi wyższe wynagrodzenie i środki wystarczające do zapewnienia sobie lepszej jakości życia. Otrzymawszy pierwszą wypłatę, razem z małżonką podjęliśmy decyzję o przeprowadzce z dotychczas wynajmowanego mieszkania do czegoś większego i lepiej urządzonego. Do tej pory mieszkaliśmy w dwudziestopięciometrowej kawalerce położonej w niezbyt ciekawej dzielnicy Dąbrowej, za którą płaciliśmy bardzo mało. Teraz, mając większe możliwości finansowe wynajęliśmy sobie dwupokojowe mieszkanie z bardzo miłym widokiem na park – mieszkanie, które jest słoneczne, czyste i bardzo przytulne.

38Gdy pierwszy raz do niego weszliśmy byliśmy pod tak dużym wrażeniem, że w jednej chwili zdecydowaliśmy się na wynajem. Dobrze, że właściciel nie organizował żadnego kastingu, bo chyba byśmy nie przeżyli, gdyby to mieszkanie nie było dla nas.

Z nowego mieszkania do firmy, w której pracuję jako analityk finansowy Dąbrowa Górnicza mam zaledwie piętnaście minut piechotą. Przy tak niewielkiej odległości w ogóle nie korzystam z komunikacji miejskiej ani ze swojego samochodu, bo nie widzę w tym sensu. Półgodzinny spacer w tę i z powrotem jest świetnym sposobem na dotlenienie organizmu i rozruszanie zasiedziałych mięśni. Spaceruję nawet wtedy, gdy pada – w końcu po coś stworzono parasole i płaszcze przeciwdeszczowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *