Analityk finansowy

Koniec kariery

Opublikowano: 7 kwietnia 2014

24Po naszym dziale chodzą słuchy, że wczoraj po południu prezes wyrzucił z pracy jednego z analityków finansowych, analityk finansowy Gorzów Wielkopolski. Ponoć analityk tak bardzo zdenerwował czymś pracodawcę, że ten z miejsca wyrzucił go z firmy, nie zważając na doświadczenie zawodowe i dotychczasowe osiągnięcia w firmie. Nie wiem dokładnie o co poszło i jak to wszystko się potoczyło, bo w rozmowie prezesa z analitykiem uczestniczył jeszcze jeden analityk, który dzisiaj przebywa na urlopie. Gdyby nie to, że urlop miał zaplanowany od kilku tygodni to pomyślałabym, że specjalnie nie przyszedł do pracy, żeby uniknąć odpowiadania na niewygodne pytania, które nie wiadomo czy powinny zostać w ogóle zadane.

Trochę mi szkoda analityka, który tak bardzo podpadł prezesowi. Eryk jest bardzo miłym chłopakiem, choć trzeba przyznać, że ma trochę niewyparzoną buzię. To pewnie przez jego wybuchowość i mówienie tego, co mu ślina na język przyniesie sprawił, że prezes tak bardzo się na niego zdenerwował i pozbawił go stanowiska pracy.

Zwolnienie jednego z analityków oznacza, że w najbliższym czasie nasz dział będzie stał przed koniecznością organizacji rekrutacji na stanowisko nowego analityka. A już myślałam, że przez kolejnych kilka miesięcy nie czekają mnie żadne męczarnie związane z kandydatami i ich selekcją. Gdyby nie wczorajsze zajście miałabym całkiem przyjemny początek roku, a tak będzie jak zwykle – dużo pracy za niegodziwie niskie pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *