Opublikowano: 7 kwietnia 2014

Nie wiem czy uda mi się zabłysnąć na zbliżającej się rozmowie kwalifikacyjnej, bo niestety nie mam żadnej karty przetargowej, której mógłbym użyć w rekrutacji na stanowisko analityka finansowego. Jestem co prawda absolwentem finansów i rachunkowości, jednak do tej pory nie zebrałem żadnego doświadczenia zawodowego, które mogłoby się przydać w rozmowie i zareklamować moją osobę, analityk finansowy Wałbrzych.

8Dziwię się w ogóle, że firma organizująca nabór zdecydowała się mnie zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną. Podejrzewam, że jedyną przyczyną zaproszenia mnie do rekrutacji była czysta ciekawość jak wygląda i czym charakteryzuje się człowiek, który nie mając żadnego doświadczenia zawodowego zdecydował się aplikować na tak odpowiedzialne stanowisko pracy.

Spotkanie ma się odbyć jutro o 10.30, a jako, że nie mieszkam w Wałbrzychu, będę musiał wyjechać dużo wcześniej z domu, by na czas dotrzeć w umówione miejsce. Na rozmowę staram się zbytnio nie przygotowywać, bo po co zadręczać się spotkaniem, które i tak zakończy się dla mnie mało pozytywnie. Gdybym miał choć cień szansy, że wygram z innymi, doświadczonymi kandydatami, to może bym jeszcze coś tam sobie powtórzył czy zaplanował. Szansy jednak nie mam, dlatego zaplanowane spotkanie traktuję jak zwykłe ćwiczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *